Warsztaty świąteczne dla szkół

swieta

  Własnoręcznie wykonane prezenty, kartki świąteczne lub ozdoby choinkowe to będzie najlepsza niespodzianka dla najbliższych a dla dzieci niezapomniana przygoda. Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty świąteczne do Uroczyska Ruczaj, podczas których dodatkowo opowiemy o zwyczajach    bożonarodzeniowych podlaskiej wsi. Całość zakończymy ogniskiem.

Czytaj dalej

Centrum turystyczno-rekreacyjne Uroczysko Ruczaj

loga

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja " Centrum turystyczno-rekreacyjne Uroczysko Ruczaj - nowa działalność gospodarcza na obszarze LGD Puszcza Knyszyńska" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: utworzenie nowego przedsiębiorstwa oraz miejsca pracy.

Kraina legend i baśni - Wycieczki szkolne

Zapraszamy przedszkola i szkoly na spotkanie z postaciami z legend i podań ludowych, wywodzących się z mitologii słowiańskiej. U nas dowiecie się kim był Dobrochoczy, czy Leszy, co trzeba zrobić, aby ułaskawić Domownika, poznacie Rusałki, Wodnika, Płanetnika i wiele innych zjaw, stworów czy duszków .
Oprócz tego czekają na Was stanowiska multimedialne z filmem o tradycjach rękodzielniczych naszego regionu oraz informacjami o walorach przyrodniczych Puszczy Knyszyńskiej, zjazd linowy, plac zabaw oraz wiele innych atrakcji.

Czytaj dalej

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

MPR BANER

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym. 

Czytaj dalej

MPR plakietkaCopyright 2015 by Uroczysko Ruczaj
Karczmisko 41 | 16-020 Czarna Białostocka
telefon: +48 698 519 658  
e-mail: [email protected]

Uroczysko Ruczaj